Вент.фасади - Галіон

Пошук
Перейти к контенту

Главное меню:

Фасади
 

Вентильовані фасади - надійний і безпечний спосіб облицювання будівель. Установка подібної системи вирішує відразу декілька проблем: вентфасад служить утеплювачем, звукоізолятором і маскує всілякі дефекти стін. Окрім цього, матеріали вентильованих фасадів відповідають усім вимогам по екологічності, безпеці і забезпечують легкий відхід і просте обслуговування.
Системи вентфасадов ідеально підходить для обл
аштування фасадів і утеплення зовнішніх стін будівель різного призначення : адміністративних, житлових, виробничих. Конструкція дозволяє застосовувати вентфасад як при будівництві нових будівель з нормальним і зниженим рівнем відповідальності, так і при капітальному ремонті і реконструкції різноманітних будівель.

Переваги вентильованих фасадів :
1. Захист від вологи . При облицюванні із застосуванням навісних вентильованих фасадів зовнішні стіни і утеплювач завжди залишатимуться сухими, оскільки конструкція системи передбачає розділення утеплювача і облицювання повітряним простором. Підсистема дозволяє повітряному потоку вільно циркулювати усередині, тому навіть якщо волога просочиться через стики системи, вона дуже швидко вивітриться.

2. Зручність монтажу. Оскільки конструкція вентильованих фасадів має на увазі постійну циркуляцію повітря, установка вентильованих фасадів можлива у будь-яку пору року. Ніякі задування, вологість і навіть опади не зможуть пошкодити такий фасад в процесі установки і подальшого використання.


3. Виправлення нерівностей. Монтаж навісних фасадів дозволяє виправити безліч дрібних дефектів, допущених при будівництві, а також вирівняти поверхню стін. При цьому ціна на монтаж вентильованих фасадів може бути набагато нижча, ніж загальна вартість косметичного ремонту по виправленню будівельних дефектів і нерівностей.

4. Легкість ремонту. Виробництво вентильованих фасадів проходить в умовах високої точності і під постійним контролем інженерів і електроніки. Тому при монтажі і ремонті виключені неспівпадання і неточності в розмірах конструкцій, а уся процедура проводиться швидко і легко. Ціна вентфасада під час експлуатації значно знижується, оскільки не потрібно дорогий ремонт і демонтаж усієї конструкції.

5. Захист від дій зовнішнього середовища. Облицювання фасадів здійснюється з таким обліком, щоб матеріал виконував не лише декоративну функцію, прикрашаючи будівлю, але і захищав стіни від несприятливих умов довкілля і механічних ушкоджень. Навісні фасади на будівлях чудово справляються з цією функцією. Використовувані матеріали забезпечують одночасно привабливий зовнішній вигляд і надійний захист від різного зовнішнього впливу.

6. Утеплення. Конструкція вентильованих фасадів дозволяє помістити між зовнішнім і внутрішнім шаром утеплювач, який перешкоджає проходженню холоду з вулиці і зберігає тепло усередині будівлі, перетворюючи його на своєрідний термос. У зимовий період будинки, на яких проводився монтаж навісних вентильованих фасадів, віддають тепло атмосфері в пять- шість разів повільніше, ніж ті, де такі конструкції не встановлені. Влітку ж в таких будівлях довше зберігається прохолода, тому облицювання фасадів так само дозволяє значно понизити витрати на системи кондиціонування

7. Звукоізоляція. Системи навісних вентильованих фасадів забезпечують чудову звукоізоляцію за рахунок своєї конструкції. Ефект поглинання шуму забезпечують, в першу чергу, теплоізоляційні матеріали, які знаходяться між частинами конструкції, а додатковий захист від небажаних звуків створюють облицювальний матеріал і повітряний простір між шарами. У великих містах або у будівлях, що примикають до автомагістралей, аеропортів або залізниць, звукоізоляційні властивості таких фасадів будуть доречні. В порівнянні із звичайними фасадами, вентильовані фасади можуть затримувати звук в 1,5- 2 рази

Види облицювання вентильованих фасадів
Керамограніт
Алюмінієві композитні панелі
Фіброцементні панелі
Металічні касеты
HPL панелі
Натуральный граніт
Металічний сайдінг
Планкен (дерев'янна фасадна дошка)
Склопанелі
Фасадні бетонні панелі

 
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню