Л.С.Т.К Каркас - Галіон

Пошук
Перейти к контенту

Главное меню:

Технології Б.М.З.
 

   Технологія будівництва на основі легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) - це каркасна технологія, що дозволяє зводити будинки в короткі терміни. Суть цієї технології полягає у використанні панелей з легких сталевих оцинкованих перфорованих та неперфорованих профілів, які утворюють металевий каркас будівлі.

Назва «легкі конструкції» говорить сама за себе - вони дійсно мають малу питому вагу. Так, наприклад, вага одного квадратного метр
у несучого сталевого каркаса будівлі знаходиться в межах 23-50 кг, а вага готового квадратного метру будівлі в середньому становить 200 кг. Отже, така конструкція не дає навантаження на фундамент, що дозволяє будувати будинки на поганих грунтах. Це великий плюс при реконструкції (у тому числі і сильно ослаблених будівель), будівництві в умовах тісної міської забудови без застосування вантажопідйомної техніки. Завдяки легкості кожного елемента, а також точності розмірів, маркування і продуманим кресленнях, зборка каркаса на будівельному майданчику нагадує збірку конструктора великих розмірів. Бригада з 3 -працівників може зібрати повністю каркас будинку площею 150-200 квадратних метрів за 2-3 - тижні. Для складання всіх елементів будівлі знадобиться тільки дриль або шуруповерт, оскільки всі елементи з'єднуються за допомогою шурупів.
     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню