Світлова реклама - Галіон

Пошук
Перейти к контенту

Главное меню:

Реклама
 

На сьогоднішній день , промисловість пропонує величезний вибір матеріалів для виконання складних конфігурацій світлової реклами , при цьому дотримуючись критерій низького енерго-споживання , використовуючи ці технології стало можливим не тільки виготовлення рекламних елементів , але і внести елегантність як інтер'єру так і екстер'єру, наприклад:

Холодний неон, світлодіодний неон:
Холодний неон також відомий під назвами - світлодіодний неон, led неон, led неон флекс (neoflex). Являє соблой гнучку трубу, в якій знаходяться 72 джерела світла (з розрахунку на 1 метр). Одна така труба здатна видавати потужність освітлення в 6 Вт. Світлодіодний неон - це нове лінійне світловий пристрій, що поєднує ефектний вигляд неону і відмінні технічні характеристики світлодіодів. Призначається для контурної підсвічування будівель, декорування інтер'єрів, створення освітлювальних елементів незвичайної форми (малюнків, написів).


Холодний неон являє собою гнучкий світловий шнур на основі світлодіодів. Цей унікальний прилад є майже повним аналогом неону. Його світіння таке ж яскраве, м'яке і рівномірне. Він здатний підкреслити будь-який інтер'єр, прикрасити будь-який простір, а також додати унікальності в найбанальніші приміщення.

 
 
 
 
 
 

Світлодіодні стрічки використовуються для декорування вітрин, створення вивісок і об'ємних написів. Вони відрізняються компактними розмірами, простотою монтажу і конструкції. Використовувати світлодіодні стрічки варто для підсвічування приміщень або елементів декору в тих випадках, коли інші варіанти економічно не рентабельні. LED-елементи підходять для конструкцій всіх типів: об'ємних вивісок, букв, написів, покажчиків, підсвічування білбордів і сітілайтів, а також для створення міської підсвічування і прикраси фасадів.

 
 
 
 
 
 

Дюралайт знаходить застосування в рекламі, архітектурному освітленні, без нього не обходиться і світловий дизайн інтер'єрів. Його використовують як усередині приміщень, так і для зовнішнього оформлення. Завдяки гнучкості ПВХ дюралайт можна використовувати для створення написів, фігур, освітлення фасадів приміщень.

 
 
 
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню