Світло-прозорі конструкції - Галіон

Пошук
Перейти к контенту

Главное меню:

Фасади
 

  Одним з основних напрямків діяльності ТОВ БК Галіон є світлопрозорі фасадні конструкції. Компанія ТОВ «БК Галіон» пропонує своїм клієнтам повний комплекс робіт по проектуванню і скління фасадів будь-якої складності. Ми працюємо як з малими будівельними об'єктами так і з будівлями висотної забудови. Співпрацюємо з виробниками представниками різноманітних систем світлопрозорих систем таких як REYNAERS (Бельгія), ALUPROF (Польща), ТАЛІСМАН (Україна), ALUTECH (Білорусія) та інші, що дозволяє надавати замовнику різноманітний вибір матеріалів і варіантів конструкцій, з різноманітною кольоровою гамою.

Світлопрозорі (світлопропускні) конструкції відносяться до групи огороджувальних конструкцій. Призначені для забезпечення теплоізоляції, необхідної природної освітленості і можливості візуального контакту з навколишнім середовищем.

Світлопрозора конструкція може бути окремою самостійною спорудою, що прилягає до будівлі або елементом будівлі. Світлопрозорі конструкції будівель класифікуються на зовнішні огороджувальні та внутрішні. Зовнішні огороджуючі конструкції (зовнішні огорожі) утворюють замкнуту оболонку, що відокремлює внутрішній простір від навколишнього середовища.

До зовнішніх світлопрозорих огороджувальних конструкцій відносяться: Вікна, та засклені двері (вхідні та балконні);
Світлопрозорі фасади;
Зимові сади;
Вітражі
та вітрини;
Зенітні ліхтарі і елементи скління дахів;
Атріуми;
Навіси;
скл
іння балконів і лоджій;
Теплиці Скління ліфтових шахт.


Опишемо найбільш поширені конструкції в наш час:
Вікно - це елемент стінової або покрівельної конструкції, призначений для сполучення внутрішніх приміщень з навколишнім простором, природного освітлення приміщень, їх вентиляції, захисту від атмосферних, шумових впливів і складається з віконного прорізу з укосами, віконного блоку, системи ущільнення монтажних швів, підвіконної дошки,
елементів зливу і облицювань; віконний блок - світлопрозора конструкція, призначена для природного освітлення приміщень, їх вентиляції, захисту від атмосферних і шумових впливів;
Приклад сучасних дерев'яних пластмасових і алюмінієвих профілів зі склопакетом.

 
 
 
 
 
 

Світлопрозорий фасад - захисна конструкція з системних профілів, заповненням якої служать склопакети з різного архітектурного і будівельного скла. Системні профілі можуть бути виконані з алюмінієвих сплавів, склокомпозиту та сталі. Полівінілхлоридні профілі для фасадів використовуватися не можуть в силу властивостей матеріалу.

Використовуються для надходження природного світла і додання будівлям і спорудам архітектурної виразності і краси. Існують кілька видів конструкцій: стійко-ригельна, касетна, модульна або секційна, змішана. Залежно від способу кріплення і зовнішнього вигляду панелей конструкції можуть бути: структурними, напівструктурными, з зовнішніми кріпильними елементами, спайдерне (безрамне) засклення.

 
 
 
 
 
 

Внутрішні світлопрозорі огороджувальні конструкції.

Внутрішні огороджувальні конструкції (внутрішні огорожі) призначені для розділення внутрішнього простору будівлі на окремі самостійні обсяги (приміщення). Внутрішні світлопрозорі огороджувальні конструкції призначені для утворення внутрішніх об'ємів будівлі, що сприймаються візуально як єдине ціле, але розділених при цьому функціонально на кілька частин. Крім того, внутрішні світлопрозорі огородження застосовуються для освітлення природним світлом шляхів евакуації і підсобних приміщень у випадках, коли планувальне рішення не дозволяє їх прямого примикання до зовнішніх стін з светопроемами, або зовнішніх светопроемов недостатньо (наприклад довгий коридор багатоповерхового адміністративної будівлі може бути висвітлений одним зовнішнім вікном у торці і з боків за рахунок вікон, через які проникає вторинний природне світло з прилеглих кімнат)

До внутрішніх світлопрозорих огороджувальних конструкцій відносяться:

внутрішні вікна в стінах, що влаштовуються для природного освітлення шляхів евакуації або підсобних приміщень;
засклені внутрішні двері;
засклені внутрішні
перегородки;
елементи міжповерхових перекриттів
та сходових майданчиків.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню